Skontaktuj się z nami

Masz pytania, uwagi lub potrzebujesz więcej informacji?

Twojego pytania nie ma na żadnej z naszych stron informacyjnych lub coś jest nie do końca jasne? Wyślij e-mail na adres service@mxmercado.com. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu kontaktowego oraz miasta, w którym mieszkasz. Jeśli poprosisz o obsługę posprzedażną, udostępnij zdjęcia produktów.

Dział Obsługi Klienta – Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00

Sobota od 10:00 do 18:00

Niedziela zamknięta.

Częste pytania:

P: Ile czasu zajmie otrzymanie mojej paczki?

Odp.: Należy pamiętać, że na realizację zamówienia przed wysyłką potrzebujemy średnio 3–7 dni. Możesz mieć pewność, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Po wysłaniu zamówienia, w zależności od kraju lub regionu, szacowany czas dostawy wynosi od 14 do 30 dni. Proszę wziąć pod uwagę święta, które mogą mieć wpływ na czas dostawy.

P: Jaka jest polityka zwrotów firmy?

Odp.: Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu stanu przedmiotu zajmiemy się zwrotem lub wymianą. Proszę odczekać co najmniej 14 dni od otrzymania przedmiotu na rozpatrzenie zwrotu lub wymiany.

P: Jak mogę się z Tobą skontaktować w sprawie mojego zamówienia?

Odpowiedź: Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail service@mxmercado.com lub poprzez formularz znajdujący się na tej stronie.

Dział Obsługi Klienta – Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00
Sobota od 10:00 do 18:00
Niedziela zamknięta.
E-mail: service@mxmercado.com (Odpowiemy na e-mail w ciągu 48 godzin. Prosimy o cierpliwość i czekanie)
Adres: prywatny 10 de Mayo 106, Durango