Polityka prywatności

Niniejsza informacja o ochronie prywatności firmy mxmercado („Firma”, „my”, „nas” lub „nasz”) opisuje, w jaki sposób i dlaczego możemy gromadzić, przechowywać, wykorzystywać i/lub udostępniać („przetwarzać”) Twoje dane, gdy korzystasz z naszych usług („Usługi”), na przykład gdy:

Odwiedź naszą witrynę internetową pod adresem com lub dowolną inną witrynę internetową zawierającą łącze do niniejszej informacji o ochronie prywatności
Współpracujesz z nami w inny sposób, w tym w ramach sprzedaży, marketingu lub wydarzeń.
PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?

Przeczytanie tej informacji o ochronie prywatności pomoże Ci zrozumieć Twoje prawa i możliwości dotyczące prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi zasadami i praktykami, nie korzystaj z naszych usług. Jeśli nadal masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami w naszym Centrum pomocy.

W tym podsumowaniu przedstawiono najważniejsze punkty naszej Polityki prywatności, ale więcej szczegółów na każdy z tych tematów można znaleźć, korzystając ze spisu treści poniżej w celu znalezienia odpowiedniej sekcji.

JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

Kiedy odwiedzasz, korzystasz lub przeglądasz nasze Usługi, możemy przetwarzać dane osobowe w zależności od tego, w jaki sposób wchodzisz w interakcję z mxmercado i Usługami, jakich dokonujesz wyborów oraz jakich produktów i funkcji używasz.

CZY PRZETWARZAMY WRAŻLIWE DANE OSOBOWE?

Możemy przetwarzać wrażliwe dane osobowe, jeśli jest to konieczne, za Twoją zgodą lub zgodnie z obowiązującym prawem.

CZY OTRZYMASZ INFORMACJE OD OSÓB TRZECICH?

Możemy otrzymywać informacje z publicznych baz danych, partnerów marketingowych, platform mediów społecznościowych i innych źródeł zewnętrznych.

W JAKI SPOSÓB PRZETWARZASZ MOJE INFORMACJE?

Przetwarzamy Twoje dane w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zapewnienia zgodności z prawem. Za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane w innych celach. Przetwarzamy Twoje dane tylko wtedy, gdy mamy ku temu ważny powód prawny.

W JAKICH SYTUACJACH I JAKIM RODZAJOM STRON UDOSTĘPNIAMY DANE OSOBOWE?

Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach i określonym kategoriom stron trzecich.

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?

Posiadamy procesy i procedury organizacyjne i techniczne mające na celu ochronę Twoich danych osobowych. Jednakże żadna technologia elektronicznej transmisji lub przechowywania informacji w Internecie nie może zagwarantować 100% bezpieczeństwa, dlatego nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie obejść naszych zabezpieczeń i niewłaściwie gromadzić, uzyskiwać dostępu i kraść lub zmodyfikuj swoje dane.

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA?

Masz prawo dostępu do treści danych osobowych przechowywanych w Serwisie, ich poprawiania oraz usunięcia.

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z SWOICH PRAW?

Najłatwiej skorzystać ze swoich praw, kontaktując się z nami. Rozważymy każde żądanie i podejmiemy działania zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.