Polityka zwrotów i zwrotów

Dziękujemy za twój zakup. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany swoim zakupem, możesz go nam zwrócić. Więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów znajdziesz poniżej.

ZWROTY

Aby móc otrzymać zwrot pieniędzy, musisz zwrócić produkt w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. Produkt musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś i bez żadnych uszkodzeń.

Jeżeli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, to on powinien ponieść opłatę za wysyłkę. Konkretna opłata powinna zależeć od wybranej firmy ekspresowej.

Jeżeli z naszych przyczyn otrzymany towar jest uszkodzony lub nieprawidłowy i Konsument nie jest z tego powodu zobowiązany do poniesienia kosztów przesyłki.

PROCES ZWROTU

Aby zwrócić przedmiot, skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania adresu zwrotnego. Po otrzymaniu adresu należy bezpiecznie umieścić przedmiot w oryginalnym opakowaniu i [dołączyć dowód zakupu].

W niektórych przypadkach wysyłka zwrotna jest bezpłatna. Jeśli zwrócisz przedmiot, a przyczyna zwrotu nie jest wynikiem błędu mxmercado.com, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odliczony od Twojego zwrotu.

ZWROTY

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu stanu przedmiotu zajmiemy się zwrotem lub wymianą. Proszę odczekać co najmniej 14 dni od otrzymania przedmiotu na rozpatrzenie zwrotu lub wymiany. W zależności od wystawcy karty kredytowej zwrot środków może pojawić się na wyciągu z karty kredytowej po 1–2 cyklach rozliczeniowych. Po przetworzeniu zwrotu powiadomimy Cię e-mailem.

WYJĄTKI

Następujące produkty nie podlegają zwrotowi ani wymianie:
przedmioty łatwo psujące się
Bielizna
karty podarunkowe
spersonalizowane przedmioty
produkty cyfrowe
W przypadku wadliwych lub uszkodzonych produktów, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych, aby umówić się na zwrot pieniędzy lub wymianę.

PYTANIA

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, skontaktuj się z nami w naszym Centrum pomocy